![A rămas în Bali din cauza pandemiei de coronavirus, iar acum se confruntă cu alte probleme. Ce a pățit Lora](https://debarbati.protv.ro/img/2020/04/30/112946/a-ramas-in-bali-din-cauza-pandemiei-de-coronavirus-iar-acum-se-confrunta-cu-alte-probleme-ce-a-patit-lora.png?fm=jpg&q=80&fit=max&crop=%2C%2C%2C)
A rămas în Bali din cauza pandemiei de coronavirus, iar acum se confruntă cu alte probleme. Ce a pățit Lora
Lora și iubitul ei se află în Bali de mai bine de o lună. Cei doi se aflau în vacanță când s-a declanșat pandemia de coronavirus și au decis să rămână acolo în continuare.
Cântăreața și Ionuț Ghenu se bucură de peisajele minunate din Bali și de vacanța care s-a prelungit fără să fi fost planificată, însă nu se mai confruntă și cu diverse probleme.
”Bali este plin de surprize, plăcute și neplăcute. Din păcate, izolarea oamenilor a dus la o epidemie de țânțari, care poartă virusul Dengue, iar autoritățile încearcă să rezolve și această problemă, deoarece o doamnă doctor ne-a spus că este mai rău să faci dengue decât corona.”, a declarat Lora într-un interviu pentru ciao.ro.
Cu toate acestea, cei doi încearcă să rămână pozitivi, mențin legătura cu admiratorii prin intermediul rețelelor de socializare și le împărtășesc fanilor experiențele trăite.
Vezi și: Vedetele dau dovadă de romantism în carantină