![Andreea Ibacka a trecut cu brio proba costumului de baie: Nu ma dau in vant dupa bombele calorice INTERVIU](https://debarbati.protv.ro/img/2019/04/03/155658/61542315.jpg?fm=jpg&q=80&fit=max&crop=%2C%2C%2C)
Andreea Ibacka a trecut cu brio proba costumului de baie: "Nu ma dau in vant dupa bombele calorice" INTERVIU
Andreea Ibacka arata si vara aceasta senzational in costum de baie. Desi fanele ei cred ca vedeta are o dieta-minune, care o ajuta sa se mentina in forma, Andreea recunoaste ca genele sunt cele care o ajuta cel mai mult.
Andreea Ibacka arata si vara aceasta senzational in costum de baie. Desi fanele ei cred ca vedeta are o dieta-minune, care o ajuta sa se mentina in forma, Andreea recunoaste ca genele sunt cele care o ajuta cel mai mult.