![Ce pateste aceasta blonda cand incearca sa mearga cu tocurile pe gheata :))](https://debarbati.protv.ro/img/2019/04/03/155912/61859259.jpg?fm=jpg&q=80&fit=max&crop=%2C%2C%2C)
Ce pateste aceasta blonda cand incearca sa mearga cu tocurile pe gheata :))
Clipul a devenit viral!
Un clip cu o fata blonda care incearca sa urce un deal inghetat avand tocuri inalte a devenit viral pe internet - in doar 12 ore a fost vazut de peste 650.000 de oameni, avand peste 3.000 de distribuiri!
Fata este imbracata inadecvat pentru vreme si nu reuseste sa-si tina echilibrul! Faptul ca fata este atragatoare cu siguranta nu a daunat la numarul de vizualizari :)
Morala: tocurile si gheata nu se potrivesc!