![Cum arata femeia care si-a vopsit parul cu Nutella :)) Rezultatul final te va surprinde](https://debarbati.protv.ro/img/2019/04/03/155907/61854054.jpg?fm=jpg&q=80&fit=max&crop=%2C%2C%2C)
Cum arata femeia care si-a vopsit parul cu Nutella :)) Rezultatul final te va surprinde
Iata un mod inedit in care a fost folosit un borcan cu Nutella.
O femeie s-a decis sa isi schimbe look-ul intr-un mod original - s-a dus la un coafor in Dubai care experimenteaza folosirea Nutellei pentru a transforma parul intr-un brunet deschis perfect.
Si functioneaza! Dovada este in clipul de mai jos care a fost distribuit ulterior de MUA si de blogger-ul de beauty Huda Kattan. Tot procesul a fost surprins pe filmare.
Cum arata femeia care si-a vopsit parul cu Nutella :)) Rezultatul final te va surprinde
![Cum arata femeia care si-a vopsit parul cu Nutella :)) Rezultatul final te va surprinde](https://image.stirileprotv.ro/media/images/800x600/Dec2016/61854053.jpg)
Cu toate ca sunt momente in care combinatia de Nutella si lapte pare mai curand un desert decat o tehnica de vopsire a parului, rezultatul final e impresionant!