![Experiment in Bucuresti. 5 tineri au vrut sa vada cum se parcurge mai repede traseul Pantelimon - Gara de Nord: cu masina, motocicleta, bicicleta, metroul sau pe jos](https://debarbati.protv.ro/img/2019/04/03/155853/61831384.jpg?fm=jpg&q=80&fit=max&crop=%2C%2C%2C)
Experiment in Bucuresti. 5 tineri au vrut sa vada cum se parcurge mai repede traseul Pantelimon - Gara de Nord: cu masina, motocicleta, bicicleta, metroul sau pe jos
5 tineri din Bucuresti au facut un experiment inedit. Rezultatul a fost postat de un vlogger cunoscut in lumea YouTube-ului romanesc, BucharestBikeTraffic, pe numele sau Marius.
Cei 5 tineri s-au organizat dupa cum urmeaza: unul cu masina, unul cu motocicleta, unul cu bicicleta, cel de-al patrulea cu metroul, iar ultimul pe jos, in pas de alergare.
Acestia au vrut sa vada care dintre ei parcurge cel mai repede distanta Pantelimon - Gara de Nord.
Rezultatul il puteti vedea mai jos.